Dostawa

Szanowni Klienci,

Koszty dostawy nie są wliczone w cenę produktu zakupionego w naszym sklepie i są doliczane na końcowym etapie składania zamówienia.

Czas dostawy to czas przygotowania do wysyłki po zaksięgowaniu wpłaty na koncie lub po złożeniu zamówienia “za pobraniem” + czas transportu.

Mr. Tail oferuje następujące możliwości dostawy:

1. POCZTA POLSKA – przesyłka standardowa w cenie 11 zł lub priorytetowa w cenie 15 zł lub 19 zł za pobraniem. Przesyłka dotrze do Państwa w maksymalnie ciągu 3 dni roboczych od dnia nadania. Zazwyczaj przesyłki docierają do Klientów po 2 dniach. Paczki pocztowe wysyłamy od poniedziałku do piątku.

2. KURIER DHL – przesyłka w cenie 15 zł dotrze do Państwa w ciągu jednego dnia (od daty nadania) na terenie całej Polski. Paczki nadawane są dopiero po zaksięgowaniu płatności na koncie.

3. PACZKOMAT  - to system skrytek pocztowych, służący do odbierania paczek 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.Osoba robiąca zakupy na stronie mrtail.com – po zamówieniu przesyłki do Paczkomatu - otrzyma SMS i e-mail z kodem odbioru w momencie dostarczenia przesyłki do wybranego Paczkomatu. Aby odebrać przesyłkę wystarczy wpisać na panelu Paczkomatu numer telefonu komórkowego oraz otrzymany kod odbioru, a skrytka z oczekiwaną przesyłką otworzy się.

Przesyłka trafia do Paczkomatu w 1 dzień roboczy po nadaniu przesyłki, czyli zazwyczaj do 48h od złożenia zamówienia. W wyjątkowych sytuacjach (około 4% wszystkich wysyłek realizowanych przez operatora Paczkomatów - firmę InPost) - przesyłka może dotrzeć do Paczkomatu z jednodniowym opóźnieniem. Odbiór paczki jest możliwy o dowolnej porze dnia czy nocy.

Jeśli Klient nie odbierze przesyłki w ciągu 3 dni, zostanie ona przewieziona do najbliższego Oddziału InPost. O adresie, pod którym paczka będzie czekać do odbioru Klient zostanie poinformowany SMS-em i e-mailem. W przypadku nieodebrania przesyłki w ciagu 14 dni od momentu doręczenia jej do Paczkomatu, InPost zwróci przesyłkę nadawcy.

4. ODBIÓR OSOBISTY na terenie Warszawy możliwy jest po wcześniejszym umówieniu.

Kontakt z nami:

hello@mrtail.com lub tel. +48 601 357 530

Życzymy udanych zakupów!

Mr. Tail TEAM


In case of shipping Mr.Tail outside of Poland, please contact us: hello@mrtail.com

We will get back to You as soon as possible and arrange delivery.

The English version of the store is opening soon!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl